Vaše vzkazy

 

Váš nový vzkaz

Jméno:Mail:
Váš vzkaz do knihy:
Zapište číslici dvacetčtyři (SPAM ochrana) 
Strana: 2 | Přejít na: « předchozí následující »

21.02.2017 16:15 | zaslal: Ski Kocourov
To Tom: díky a uvidíme.

21.02.2017 12:22 | zaslal: tom
držím vám palce i když to vypadá že mužete nadobro letos zavřít

20.02.2017 15:32 | zaslal: Ski Kocourov
To Magda a Jitka: Dobrý den, opravdu moc nás těší Vaše chvála a jsem moc rádi, že jste byli spokojení a že školička zafungovala. Vlekařům vyřídíme a Paní Magdo, dítko učil instruktor Aleš a moc děkuje za pochvalu, my jsme mu ji finančně ohodnotili :-)

20.02.2017 8:54 | zaslal: Magda
Dobrý den, navštívili jsme Vás o jarních prázdninách ve čtvrtek 16.2.2017 s šestiletou dcerkou, která ještě nikdy nestála na lyžích. Zaplatili jsme hodinu školičky, kde super instruktor naučil dcerku během hodiny základní věci (nemůžu si vzpomenout na jméno-bylo to ve čtvrtek 16.2. v 13,15 hodin....každopádně ho moc a moc chválím :-)) a sotva školička skončila, dcerka vyrazila naprosto nebojácně s tatínkem na vlek..tady patří díky velice trpělivé obsluze vleku...kdy stále a znovu trpělivě zvedali naší padající dcerku z vleku...nicméně...dvakrát sjela sjezdovku s tatínkem a poté už jezdila sama....lyže jsme z ní asi po čtyřech hodinách museli "servat násilím"...takže moc děkujeme Vašemu instruktorovi, obsluze vleku a vůbec všem zaměstnancům, s kterými jsme se setkali...je to u vás super :-)

20.02.2017 8:22 | zaslal: Jitka
Dobrý den,byli jsme u Vás o jarních prázdninách a děti si vyzkoušeli snowboard z Vaší půjčovny. Pod vedením Petra se to skvěle naučily a po hodině už jezdily sami.Skvělý učitel, sympatický a kamarádský. Tímto jemu a celému Vašemu týmu na kopci děkujeme. Přijedem zase. Jitka, Terka a Vašek.

15.02.2017 9:43 | zaslal: Ski Kocourov
To Martina: Dobrý den, moc děkujeme za Vaši pochvalu, jsme rádi, že jste byla spokojená. Sněhu zatím máme dostatek, tak uvidíme :-)

14.02.2017 19:38 | zaslal: Martina
Dobrý den. Letos jsme poprvé navštívili Váš areál, děti se během tří návštěv naučily celkem pěkně lyžovat. Moc milá obsluha , příjemné prostředí. Chválíme a děkujeme. Určitě se budeme vracet. Přejeme Vám i nám, aby sníh co nejdéle vydržel:-)

13.02.2017 18:17 | zaslal: Ski Kocourov
To Jana: protože je to stejně exponovaný termín jako víkendy.

13.02.2017 18:16 | zaslal: Ski Kocourov
To Soňa: Dobrý den, moc nás těší Vaše chvála a děkujeme, že jste si našla čas, sedla a napsala pochvalu. Alešovi jsme vyřídili a byl také velice rád.

13.02.2017 9:05 | zaslal: Jana
Proč platí v termínu plzeňských prázdnin tj.13.-17.2.2017 v lyžařské škole ceny jako o víkendu?

13.02.2017 8:36 | zaslal: Soňa
Dobrý den, chtěla byc moc poděkovat Vaší lyžařské školičce, hlavně instruktor Aleš (palec nahoru), za skvěle odvedenou práci. 4.2. jsme u Vás byli poprvé, dcera na lyžích stála podruhé v životě a to je jí 10 let. Nic méně, po hodině ve školičce byla nadšená, bavilo jí to a hlavně na konci sjela s pár pády kopec sama. Tento víkend jsme byli u vás znovu a tentokrát už jezdila úplně sama. :-) Dokonce i na vleku a to z něj měla větší strach, než ze samotného kopce. :-)) Pan vlekař nám vždy ochotně pomohl. Píši to jen proto, kdyby někdo váhal, zda své dítě do školičky přihlásit nebo ne. Mějte se prima. :-)

9.02.2017 18:17 | zaslal: Ski Kocourov
To Ivana: již jsme k tomu své řekli a dál to řešit nebudeme.

9.02.2017 18:06 | zaslal: Ski Kocourov
To Josef Hlaváč: Dobrý den, moc děkujeme za upozornění a hned jsme zjednali nápravu. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že pokud k nám opět zavítáte, tak už na nic nenarazíte :-)

9.02.2017 17:58 | zaslal: Ski Kocourov
To Petra:bohužel u Vás se sešel absolutní informační šum. Už od začátku jste měli být u Sofie a nová kolegyně, která Vás objednávala nenapsala, že máte zájem o dvě hodiny a kolega, který Vás odbavoval vám podal špatné informace. Tímto se velice omlouváme a pokud by jste měla zájem, tak nabízíme hodinu výuky zdarma. Na naši omluvu můžu říct, že se vždy snažíme maximálně vyhovět a prostě někdy se kouzlo nepovede jako ve Vašem případě.

9.02.2017 10:47 | zaslal: Marcela
Ano paní Ivano, Vaše dítě jsem neviděla, ale je mi jasné, že za 2 hoďky ze 4 letého dítěte Alberto Tomba nebude :-)...., ale pan Patrik to už vše vlastně napsal správně a není k tomu co dodat. Jinak se mějte a už to neřešte .... život je krásný :-)

9.02.2017 7:43 | zaslal: Patrik
Já pořád nechápu proč to řěšíte paní Ivano tak jestliže jste nespokojena tak jeďte jinam a ještě jak Váš 4 letý syn lyžuje v záklonu je úplně normální na jeho věk , dělá to 90% dětí protože se neumí ještě pořádně spustit srovnávají si tak těžiště garantuji Vám že do dvou let ten postoj zmizí a možná i dříve nechte ho on na to přijde sám ještě je malej aby chápal úplně všechno co od něj instruktoři chtějí.Na závěr paní Ivano pro děti v tomhle věku je lyžování jenom další hra jako když se hraje s míčem čím větší hovadinky tým větší zábava a sranda tak mu dejte čas a přestane zpochybňovat schopnosti instruktorů lyžování ,je to moc moc těžké pracovat s tak maličkými dětmi.Nic ve zlém paní Ivano ale dejte už pokoj.

8.02.2017 23:55 | zaslal: Josef Hlaváč
3.a 4./2.2017 jsme navštívili Váš areál. Moc se nám u Vás líbilo, byli jsme mile překvapeni domáckým prostředím. Personál u vleku ochotný a vstřícný k malým dětem. Chtěli bychom Vás upozornit na velký kus železa zasahující z konstrukce ze solárních panelů do sjezdovky. Viz foto, které zasíláme e-mailem. S pozdravem Josef Hlaváč děda

8.02.2017 19:30 | zaslal: Ivana
Koukám,že nejen já mám problémy a lyžařskou školou.Kdyby jsem věděla hned po hodině,že je na tom malý tak jak je,řešila bych to,ale bohužel jsem to zjistila až když jsme jeli jinam na svah a chtěli jsme zkusit jak "umí lyžovat",nečekala jsem,že to budete řešit,jen chci,aby se to dozvěděli i ostatní.Reakce na Patrika genialní dítě opravdu nemám a ani nechci,ale po třech hodinách by každé dítě aspoň něco umělo.A paní Marcelo vy jste ho na svahu neviděla a nezávisle na mém názoru,mi potvrdili zkušení lyžaři,že tohle opravdu není to co by mělo dítě dělat a pokud se to naučil v lyžařské škole,tak jsou to jen vyhozené peníze.Musí opět začít od začátku a to se mu samozřejmě nelíbí.

8.02.2017 18:01 | zaslal: Petra
Dnes jsme poprve a naposledy navstivili lyzarskou skolu. Po trech telefonatech s tydenim predstihem se nam konecne podarilo objednat dve deti na dve hodiny vyuky. Po prijezdu jsme zjistili, ze mame rezervaci jen na hodinu. Po 15 minutach cekani na instruktora nam bylo zdeleno,ze odjel domu. Situaci zachranovala instruktorka Sofie , ktera se nabidla a pripojila nase deti do sve jiz probihajici hodiny, ktera nesla se zacatecniky zvladnout. Kazdemu diteti se tim padem venovala cc 10 minut. Organizace katastrofa, podminky pro deti take.

8.02.2017 13:50 | zaslal: Ski Kocourov
To Marcela a Patrik: moc děkujeme za podporu a zcela s vámi souhlasíme.

8.02.2017 13:48 | zaslal: Ski Kocourov
To Ivana: určitě bych také chtěla výsledky, proto bych reagovala hned po výuce, se kterou bych nebyla spokojena. V tu chvíli by se to dalo řešit, ale takhle dodatečně přes net je to jako když v restauraci sníte celé jídlo a pak si stěžujete, že Vám to nechutnalo. Tímto je vaše stížnost neřešitelná a bezpředmětná a již se jí nemůžeme a nebudeme zabývat.

8.02.2017 13:02 | zaslal: Patrik
Paní Ivano je úplně normální že 4 leté dítě chce na svahu skákat a jak píšete že žádnej výsledek tak asi nemáte až tak geniální dítě jak si myslíte a potřebuje více času...

7.02.2017 19:14 | zaslal: Marcela
Zdravím :-) Musím zareagovat na paní Ivanu, přijde mi to trochu přehnané, že by se 4 leté dítě za 2 hodiny naučilo zlozvyky, kterých se bude jen těžko zbavovat, vždyť právě malé děti jsou ještě tvárné ? A jezdí zakloněný a ještě k tomu skáče, to je zvláštní ? No nevím ... ale je to jen můj názor :-)

6.02.2017 20:53 | zaslal: Ivana
Ano,jmenuje se to lyžařská škola,tak proto jsem čekala,že se malý něco naučí,ale naučil se jen zlozvyky,které se bude muset odnaučit a to u čtyř letého dítěte bude dost těžký.Instruktora Petra jsem chtěla,ale nebylo nám vyhověno,že tam není.Peníze ráda zaplatim,ale když neni vidět výsledek,je to dost špatný,nemyslíte?Jak by se to líbilo vám jako rodičům,platit za něco co nemá výsledek?

6.02.2017 16:47 | zaslal: Ski Kocourov
To Tom: díky za palce, ale zatím nejsou potřeba, jelikož máme v průměru 60 cm sněhu a teď začne znovu mrznout, takže zatím jsou podmínky úplně super.

6.02.2017 11:14 | zaslal: tom
taje vám na sjezdovce sníh alee i přesto doufám že vydržíte v provzu.drzím vám palce. tom

6.02.2017 10:50 | zaslal: Ski Kocourov
To Ivana: Dobrý den, děkujeme za podnět ohledně instruktora Honzy. Myslím, že nám křivdíte ohledně toho, proč to děláme. Samozřejmě peníze hrají důležitou roli, od toho se to jmenuje lyžařská škola a ne charitativní akce, velice nás však těší, když vidíme spokojené děti. A jak jste sama psala, tak s Petrem jste byla spokojena, takže asi nebude vše tak špatně, že? Každému vyhovuje někdo jiný, stačí tedy při objednávce říct, že chcete daného instruktora.

6.02.2017 10:41 | zaslal: Ski Kocourov
To Marsi: Dobrý den, to jsme opravdu rádi, že jste byli u nás spokojeni a doufáme, že to tak bude vždy, když k nám dorazíte.

5.02.2017 21:28 | zaslal: Ivana
Dobrý den,tak jsem u vás byli se synem třikrát v lyžařské škole,po první hodině s Petrem super,syn jezdil krásně,další dvě hodiny jsem byli u Jéni,malýho úplně zkazil neumí nic,brzdí s koleny u sebe,jezdí zakloněný dozadu a hlavně na lyžích nejezdi,ale skáče.Myslím,že u vás jde jen o peníze,tohle by zkušený instruktor nikdy nedopustil,bohužel jsem to zjistila pozdě a hlavně diky tomu se musí vše učit od znova a je to vlastně náprava zlozvyku a ti půjde dost těžko.Měli by jste se zamyslet co he přesnější jestli peníze nebo spokojený zákazník,

4.02.2017 16:39 | zaslal: Marsi
Dobrý den.Dnes po prvé jsme k Vám zavítali na doporučení známých na ranní lyžování a musím napsat jen chválu.Bezva vstřícná obsluha,bezva upravená sjezdovka,moc hezké prostředí a hlavně z Plzně malá vzdálenost než na Šumavu!!!Bezva i pro děti vyžití a vše co potřebujete u Vás najdeme.Pejsci milý,kozlík oslík a Poník třešnička na dortu.Díky za prima zážitek a za to,že díky Vám k Vám můžeme jezdit dost často!!!!!Marcela

2.02.2017 18:49 | zaslal: Ski Kocourov
To Drobná Václava: Dobrý den, ne, pouze v konání plzeňských a klatovských prázdnin bude otevřeno i v pondělí.

2.02.2017 17:01 | zaslal: Drobná Václava
Dobrý den, máte nastránkách napsáno, že v době prázdnin e otevřeno i v pondělí. To myslíte všech kraů nebo e Plzeň? My máme prázdniny už od pondělí. Drobná, Poděbrady

31.01.2017 13:21 | zaslal: Ski Kocourov
To Patrik: ano, bude vám to zítra platit.

31.01.2017 13:20 | zaslal: Ski Kocourov
To Milada: ano, je to včetně bot a hůlek :-)

31.01.2017 10:28 | zaslal: Patrik
Od neděle mi zůstalo 8 dospělých a 6 dětských jízd dnes na večerním jsem to chtěl se synem dojezdit ale máte zavřeno doufám že mi to zejtra bude ještě platit.

30.01.2017 10:36 | zaslal: Milada
Dobrý den, v ceníku LYŽE KOMPLET znamená včetně hůlek a bot? Díky

28.01.2017 14:24 | zaslal: Ski Kocourov
To Tom: v průměru 60 cm.

28.01.2017 10:35 | zaslal: tom
kolik cm snehu je na sjezdovce

26.01.2017 14:54 | zaslal: Ski Kocourov
Dobrý den, v pondělí bude otevřeno i na termíny plzeňských prázdnin.

26.01.2017 10:53 | zaslal: Markéta
Dobrý den, v provozní době máte, že v době prázdnin budete v provozu i v pondělí. Chci se zeptat, jestli budete mít v pondělí otevřeno jen o jarních prázdninách pro klatovský okres, nebo jestli to tak bude i v době, kdy mají jarní prázdniny plzeňské okresy. Díky.

Naši partneři:

Kudy z nudy Rejoice FinalKom Holidayinfo